ویرایش یکجای قیمت تمام محصولات در ووکامرس

اکثر وب سایت هایی که بر پایه فروش محصولات چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی فعالیت می کنند پس از گذشت مدتی از کار آنها با انبوهی از محصولات روبرو می شوند. اکثر محصولات در طول زمان دارای تغییراتی در قیمت می شوند. این مسئله در وب سایت های ایرانی به دلیل نوسان نرخ ارز شدت بیشتری دارد. مسلما ویرایش تک به تک محصولات به صورت روزانه کاری بسیار سخت، وقت گیر و غیر اصولی است. برای اینکه بتوانید قیمت معمولی و قیمت فروش فوق العاده محصولاتتان را یکجا و به صورت بسیار ساده تغییر دهید می توانید از افزونه yith woocommerce bulk product editing استفاده کنید. البته این افزونه مانند دیگر افزونه های شرکت yith دارای دو نسخه رایگان و پولی می باشد که در نسخه رایگان شما تنها می تواندی قیمت معمولی و قیمت فروش فوق العاده را تغییر دهید اما در نسخه pro که به صورت پولی می باشد شما می توانید بسیاری از ویژگی های محصولات را به صورت دسته جمعی تغییر دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا گام به گام با نحوه عملکرد این افزونه آشنا شوید.

گام اول : دانلود افزونه yith woocommerce bulk product editing

برای دانلود این افزونه از مخزن وردپرس در داشبورد وردپرس به قسمت افزونه ها و سپس افزودن مراجعه کنید. در کادر جستجو عبارت yith woocommerce bulk product editing را وارد کنید و سپس بعد از پیدا شدن افزونه از مخزن بر روی هم اکنون نصب کن کلیک کنید. بعد از نصب افزونه نیز بر روی فعال کردن کلیک کنید تا افزونه فعال شود. در صورتی که هرگونه مشکلی در رابطه با نصب افزونه در وردپرس دارید لطفا به آموزش نصب افزونه در وردپرس مراجعه فرمایید.

افزونه yith woocommerce bulk product editing

گام دوم : فیلتر کردن محصولات برای تغییر قیمت ها

پس از نصب و فعال سازی افزونه از منوی های پیشخوان وردپرس به قسمت yith plugins و سپس به bulk product editing مراجعه کنید. پس از ورود به این قسمت با صفحه ای مشابه تصویر زیر روبرو خواهید شد. در این تصویر قسمت هایی توسط ما با عدد نشانه گذاری شده اند که در زیر به بررسی هرکدام می پردازیم.

۱ : filter categories : از این قسمت می توانید دسته بندی محصولاتی را که قصد تغییر آنها را دارید انتخاب کنید.

۲ : regular price : از این قسمت می توانید با توجه به ورودی مقابل همین فیلد که شامل مساوی، کوچکتر، بزرگتر، کوچکتر مساوی و بزرگتر مساوی است مشخص کنید بازه قیمتی محصولاتی که قصد ویرایششان را دارید چقدر است. برای مثال می توانید مشخص کنید محصولاتی با قیمت بالای یک میلیون یا مساوی ۲۰۰ هزار تومان یا محصولاتی با قیمت کمتر از ۱۰۰ هزار تومان

۳ : sale price : این قسمت نیز مشابه regular price است با این تفاوت که در اینجا قیمت حراج یا همان قیمت فروش فوق العاده است.

۴ : products per page : در این فیلد تعداد محصولات در هر صفحه که قصد ویرایش آنها را دارید مشخص کنید. برای مثال می توانید مشخص کنید که در هر صفحه ۵۰ محصول نمایش داده شود تا شما بتوانید آنها را ویرایش کنید.

بعد از تنظیم فیلد های فوق برای روی get products کلیک کنید تا لیست محصولات با توجه به فیلتر های مشخص شده توسط شما نمایش داده شود.

گام سوم : ویرایش قیمت محصولات

پس از لیست شدن محصولات انتخابی برای تغییر هر کدام از قیمت ها کافی است دو مرتبه بر روی فیلد مرتبط به آن محصول کلیک کنید. همان طور که در تصویر زیر مشخص است شما می توانید در این صفحه قیمت عادی و قیمت حراج تمامی محصولات لیست شده را تغییر دهید. پس از تغییر هر قیمت رنگ آن فیلد به رنگ قرمز در می آید که نشان دهنده این است که قیمت آن محصول تغییر کرده است و سپس بر روی دکمه save کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود. به همین سادگی!…

ویرایش یکجای قیمت محصولات در وردپرس

 

درحال ارسال
امتیاز کاربر 0 (0 رای)

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.